Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
rezygnacja w tej sytuacji jest, jak najbardziej na miejscu.
Co do zbycia akcji, to uważam, że rozstrzygnie się po pełnomocnym wyroku. Tak myślę. /Na razie zarzuty stawia tylko prokurator./ Z życia wiem, że to długa droga
Nie jestem ani obrońcą byłego Prezesa, ani jego zwolennikiem ale nie jestem za ferowaniem wyroków przed czasem.
Znam Wójta oskarżonego o korupcję. Z wielkim szumem zwinęło go CBA. Odsiedział swoje w areszcie tymczasowym. Do tej pory nie został osądzony, a upłynęło kilka lat. W kolejnych wyborach ponownie został wybrany na wójta przez lokalną społeczność.