pprezes

Sprzedałem dzisiaj całość IRL średnio po 15,90 i na chwilą obecną jestem na tej transakcji na zero, jednak prawdopodobnie poniosę stratę 2-3% gdyż doliczą mi podatek od dywidendy 15% i nie wiem jak będzie przeliczany kurs walutowy. Sprzedaż IRL zrobiłem pod wpływem chwili (będąc na zakupach) i nie jestem przekonany że dobrze zrobiłem dlatego gdyby kurs się cofnął możliwe że kupię ponownie.
Mam obecnie dużo wolnych środków bo 40% portfela i nie wiem na razie w co je zainwestować, niestety wyniki większości firm były słabe a te które pokazały lepsze wyniki r/r są zbyt drogie.
Co do wyników moich firm to były dobre i zgodne z moimi oczekiwaniami (tolerancja 5%) ale szczególnie cieszę się z wyniku iAlbatros, który pobił moje szacunki zysku o 100%, wszystko wskazuje iż firma po reorganizacji powinna się dynamicznie rozwijać a nadchodzący/przesunięty skup może pomóc wzrostom.
Drugim miłym zaskoczeniem były wyniki Modecomu, znacznie lepsze r/r, widzę ogromne perspektywy we wzroście kursu w najbliższych 12 miesiącach (nawet 50%) dlatego dzisiaj trochę dobierałem akcji.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.