~Gallileo

nie za bardzo wiem o czym mówisz, co prawda nie miałem jeszcze czasu dokładnie prześledzić wyników i ich glebiej przeanalizować, ale na pierwszy rzut oka nie widzę tam niczego rozczarowującego. Tak jak pisałem kilka wątków wcześniej  z tydzień temu nie spodziewam się po  tych wynikach niczego rewelacyjnego, wszystko co najlepsze starali się poupychać jeszcze w ostatnim kwartale 2015 aby pochwalić się raportem rocznym, w tym kwartale dużo rozpoczęli projektów, stad duże koszty, przychodów i zysków jeszcze brak. specyfika działalności a co za tym raportów Wikany jest od lat taka, że wszystko co najlepsze wpada w ostatnim kwartale. Co tak bardzo Cię w tym raporcie rozczarowało. napisz i oszczedz mi szukania.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.