~modmot

Dnia 2016-05-13 o godz. 11:04 ~xxxxx napisał(a):
> Modmot , pytanie do Ciebie jako speca od PPSu, Dlaczego każdego dnia rano jest kupowana/ sprzedawana jedna dwie akcje o wartości niższej niż sama minimalna prowizja od transkacji ? O co z tym chodzi ?

Dzięki za uznanie, choć sam się za kogoś takiego nie mam, a co do notowań to nie wiem, bo akcje mam, ale notowań jakoś specjalnie nie śledzę - żyję od raportu do raportu i teraz dzięki dzisiejszej cenzurce mam spokój na jakiś czas. Zastanawiam się bardziej nad tym, czy w końcu uchwalą scalenie akcji i czy jak już to nastąpi to znowu będzie wzrost jak był prawie 10 lat temu - tylko teraz na podstawie wyników jakie spółka wypracowuje, a nie temu, że sprzedali część przedsiębiorstwa (wtedy browar).
Co do tych porannych ruchów (jednak mam jakąś myśl w tym temacie) to jestem skłonny uwierzyć, że po prostu ktoś delikatnie animuje kursem...żeby w ogóle coś się na tym walorze działo, bo bez tego to niekiedy by nie było żadnego obrotu, a prowizje nie u każdego są takie same.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.