Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2016-05-04 o godz. 18:05 ~Pan_Jan napisał(a):
> Czekałem na zakończenie sesji. Technicznie znajdujemy się w bardzo dobrej sytuacji. Krótko i średnio terminowe przebiliśmy linię trendu spadkowego. Ktoś zresztą już o tym pisał. Ale jak zwykle przemawiają za mną ogromne obroty. Największe od lutego 2014 r.
> Oczywiście faktem jest to że spowodowane były jedną osobą lub instytucją, która po raz kolejny dokupiła pakiet(tym razem za ~1,2 mln zł) Ale nie zmienia to faktu że przed nami widoki na dalsze wzrosty.
A więc oczekujemy dzisiaj kontynuacji:)