Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
a propo przed korekta mialo byc max 8,4mln co przy cenie 10gr szt daje max 840tys zl i tak napisalem. Szkoda, ze zanim cos napiszesz nie postarasz sie zrozumiec co czytasz. Powiedz co sie nie zgadza w tym co napisalem zanim pojawila sie korekta ilosci akcji.
tu jest wszystko wyjasnione:
1. Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki podwyższa kapitał zakładowy Spółki o kwotę nie większą
niż 8.400.000 zł (osiem milionów czterysta tysięcy złotych), to jest z kwoty 8.400.000 zł (osiem milionów
czterysta tysięcy złotych) do kwoty nie większej niż 16.800.000 zł (szesnaście milionów osiemset tysięcy
złotych).
a teraz jak chlopu na polu: jesli emisyjna to 10gr i jesli zalozenia co do ilosci zostana zrealizowane to spolka pozyska 840tys zl, czyli kapital zakladowy wzrosnie z 8,4 mln zl do 9,24 mln a to oznacza, ze kapital zostanie podwyzszony do kwoty nie wyzszej niz 16,8 mln zl. Zgadza sie?