Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2016-05-02 o godz. 22:17 dzikibyk napisał(a):
> jako że jestem załadowany, wybieram jasną stronę mocy :) wyluzowałbyś z tą masakryczną nagonką na spadki, niepopartą niczym konkretnym i zrobiło by sie przyjemniej
emisja po 10gr to po co ci będą winfdować kurs na 20gr i przepłacać raz tyle? Policzyłeś sobie według wzoru?
18gr nie szło przebić a po takim infie o emisji to będzie spadać, uroki emisji. Nikt ci nie da 20gr za akcje co bedą mieli po 10gr.