Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2016-04-29 o godz. 11:33 ~wykres napisał(a):
> no, taniocha,
> jasnowidze - kupować, a nie bawić sie w tzrepakowe podbitki setką akcyjek... ;)
Proszę, proszę. Jemu nie można mówić jak ma inwestować pieniądze, ale nam można.
A szkoda wykresie, bo na razie twoje jasnowidzenie się nie sprawdza. Posłuchałbyś innych, bo na ABC Dacie twoje wróżenie się nie sprawdza.
Moje 3.15 ma się świetnie. A ty co tam widziałeś? Trend spadkowy? Wywalanie? 2.70?
Ci co wyszli muszą ci podziękować :)
Autor: ~wykres [78.28.34.*] 2016-03-01 15:26
Opublikowano przy kursie: 3,23 zł , zmiana od tamtej pory: 12,38%
Re: ABC DATA - ciekawa inwestycja zamiast lokaty bankowej
nadal nie widzisz wywalania?...
do twego 3,15 niedaleko
trend spadkowy trwa
kupujących nie przybywa, lecz ubywa
formacja podwójnego szczytu kształtuje się coraz wyraźniej...
ale spoko, nie będę cię straszył, ze własciwie to juz chyba ostatni moment na wyjście bez strat po odliczeniu prowizji...
http://at.biznesradar.pl/cbc0abd992a4d62265053ed1df67b9ea.png