~JanP

Polak Potrafi. Wynalazek: Podręczny tester do diagnostyki raka piersi

Aleksandra Stanisławska
26.04.2016 00:00
AAA
link
Urządzenie Braster (Fot. Materiały promocyjne)
Tester może wykryć wczesne objawy nowotworu piersi. Mechanizm działania Testera opiera się na wykorzystaniu ciekłych kryształów do uzyskania obrazów termograficznych ciała
CO

Mieszczące się w dwóch dłoniach urządzenie o nazwie Tester może wykryć wczesne objawy nowotworu piersi. Jest to sprzęt przeznaczony do domowego użytku, a nie dostępny wyłącznie w szpitalu. Jego twórcy zapewniają, że jest tak samo skuteczny w diagnostyce raka piersi jak USG i mammografia.

Cały tekst: link

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.