~Kci

Caly zysk na dywidende niech dadza czyli za kazda akcje 2gr dorzuca gratis bo mieli 30mln zl zysku a kapializacja tylko 50mln a majatek az 400mln! Niech postawi I 1 mld akcji na S Hajdarowicz to zobaczycie jak szybko od niego by ktos wzial pakiet wiekszosciowy I przejal kontrole w spolce za grisze, ale nie postawi bo glupi nie jest to tak jakby oddal komus te kulkaset mln zl za darmo bo taki ma majatek spolka pi wchlonieciu Jupitera za grosze wczesniej! :-)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.