Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2016-01-07 o godz. 15:25 ~Ignacy napisał(a):
> Chociaż cała spółka przy 15 groszach warta mniej niż pół miliona, a cały ff to ok 90 tysięcy... Ciekawa ta spółeczka jakby ją ktoś większy przejął to i 10 zł mogłoby tu być, ale znając polską giełdę to na grosza i wypad z giełdy
Poczytaj dokumenty informacyjne. Na NC można wejść już 70 do 150 tyś zł. Są do tego dotacje na 100 tyś, więc po co przejmować spółkę bez historii, bez rozeznanego ff, bez realnego biznesu? Z takim rupieciem po paru latach może wyjść z szafy wiele trupów, weksli itp.