Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
widać ktoś wreszscie zauważył co się dzieje z głównym aktywem Impery, czyli pakietem Awbudu
Awbud poszybował, to jedno, a druga sprawa że pojawiły się naprawdę przyzwoite obroty, czyli wycena rynkowa pakietu Impery jest z grubsza realna.
Ci co kupują pewnie też zauważyli że przedwczoraj MILION akcji Awbudu zmieniło właściciela w pakietach po 4 zł.
Takich sprzedających mogło być tylko dwóch, a znacznie większa szansa że sprzedawała Impera niż Petrofox, bo to Impera zajmuje się przecież taką działalnością inwestycyjną, a Petrofox to nie finansiści a budowlańcy.
Niezależnie od tego czy sprzedawała Impera czy Petrofox, dla Impery poszerzenie FF na Awbudzie, z obrotami i wzrostem kursu jest BARDZO dobre.
MYślę że po Ynwestycjach w Kopahaus (5 mln w plecy) i inne, rynek założył profilaktycznie że cały jej portfel jest tej samej jakości, a sama Impera to oszukańcza wydmuszka.
Teraz się okazuje że nie cały.
W ciągu kilku dni muszą być komunikaty kto sprzedawał Awbud.