Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
XSM - Aleś pojechał po człowieku .... pieluchy, brak kompetencji, wywalony, wymoczek, śmierdząca szmata LOL
Tylko mówiąc szczerze, lokata bankowa zamiast akcji tej firmy dałaby w trzy lata minimum 5% zysku, bez ryzyka straty 15%.
Nie ma więc co się dziwić, że się gość zagotował bo liczył, że zarobi. A tu ZONK.
Ale cieszy mnie, że doradzasz i pilnujesz dobrego imienia zacnej firmy i poczciwego prezesa. Cieszę się też że na niej zarabiasz.
Powodzenia.