~superinwesty

Śmiesznie, tym, co sprzedali lekko będzie się powiesić jak zobaczą kurs za rok, może dwa. Dobrze, te inwestory, co kupują, żeby sprzedać za pół ceny zginą śmiercią naturalną lub mniej, a tutaj wrócą niebawem dywidendy, bo:
1. Spółka już zainwestowała i to trafnie w mostostal. Teraz może już tylko czerpać zyski.
2. Bank ocenił pozytywnie biznesplan - banki nie dają kredytów bankrutom takim jak np. jsw czy inne, jakąś podstawę musieli mieć aby zaopiniować biznes pozytywnie.
3. Ropa już spadła w cenie. Tp już jest wycenione przez rynek oraz widać w poprzednich kwartałach wpływ tegoż.
4. Radzę zwrócić uwagę, że ZAMĘT należy do firm hedgujących ryzyko, ale raczej nie wiecie co oznacza hedging PA.CANY więc i sypiecie jak na gupki przystało:)
pzdr

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.