~ale_jaja

Pan Robert S Cohen, jest na FB, napisałem do niego i odpisał!. Otóż faktycznie WDM mu dało taka propozycję i przystał w formie legalnej zabawy, ale żadnej farmacji nigdy nie będzie. To sympatyczny emeryt angazjący się nieco w politykę i to wszystko. Jego syn i jeden z WDM-ów po prostu się znają, ale syn ma długi bo mu nie wyszedł jakiś biznes. Mówił o rynkach wschodnich, że może odkuje się czyli raczej chodzi o MATR-X.
Myśleć, pisać, dzwonić! :)
Wesołych Świąt wszystkim. Pamiętać, że akcje są za darmo i nawet po 1 gr są do przodu niewiele bo koszty, ale zawsze!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.