~wojak

witam zawiedzionych. no coz to do czego naprawde dazy zarzad spolki widac od dawna - oczywiste ze do wyprowadzenia spolki z gieldy..przeciez sad odrzucil wniosek o upadlosc - w ub. roku - wiec trzeba bylo znalezc inna droge . tu mamy ewidentne dzialanie zarzadu spolki na szkode akcjonariuszy. drugie olewanie akcjonariuszy to to, ze pan prezes msx ma mozliwosc ponownego odwolania sie do KNF o zbadanie calosci sprawy i co .... jak na razie nie robi NIC...termin mija 31 marca. to ze cala ta sprawa jest bardzo prosta do zbadania przez prokurature to jasne ale jakie beda tego efekty dla akcjonariuszy to juz nie. juz pisalem o szybkiej reakcji w-wskiego akcjonariatu droga do min. ZIOBRO jest naprawde PROSTA. zycze powodzenia i mimo wszysko WESOLYCH SWIAT.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.