Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Serce mówi, że przedstawią konkretny plan wypłaty za 2016r czyli w 2017 gdy wykupią obligi których konwenanty uniemożliwiają wypłatę. Chyba w marcu zapadają. Więc podają wyniki za 2016, potem WZA i wypłata jakieś 25% zysku. Rozum mówi, że rzucą jakieś ochłapy na odczepnego. Pytani brzmi czy naprawdę komuś zależy w tej chwili na likwidacji dyskonta. Niby tak bo i ta konferencja po wyjściu z Invii to coś nowego, ale z drugiej strony te obligi G1 z ceną wymiany po 12 zł w ostatnim możliwym terminie przed wykupem tj 01.2018, zaraz po wynikach skup akcji własnych, potencjalna emisja akcji, więc nie musi zależeć już teraz, po za tym certyfikaty sprzedają się bardzo dobrze ( swoją drogą po co kupować coś za 1 WK jak można na bananie za 0,55NAV, ale jak słychać chętnych nie brakuje).
Sam jestem ciekaw, co powie Czechowicz na webcaście.
Btw.
A Data swoje, pewnie wyniki karwa o 23,30 podadzą i to jest właśnie chu...e traktowanie akcjonariatu