Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Pewnie cześć z Was obserwuje sytuacje w SMT. - bylego konkurenta K2
Sprzedali większość biznesu i postawili na system rezerwacji hotelowych iAlbatros - z reszta tak bedą sie nazywać od dzisiaj.
Prognozują spore zyski w ciągu najbliższych 5 lat.
Do 30 czerwca chcą skupić akcję za min 28,9 pln na akcje.(aktualna cena akcja 13 pln).
Pokazują ładne umowy we Francji na kilka mln eur.
Generalnie wygląda nie niezłą okazję wymiany niezłej cenowo, ale stabilnej i perspektywicznej K2 na SMT (perspektycznej),
Większy udział w SMT ponadto mają ponadto fundy.
Wygląda na ustawkę fundów, żeby zarobić - na którą może warto się załapać.
Z drugiej strony po sprzedaży większości biznesu przychody znacznie się skurczą w przyszłym roku i obecne wskaźniki diametralnie się pogorszą co wpłynie na obniżenie wyceny.
Macie te akcje czy sprzedaliście dzisiaj?:)