Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Pamiętam jak Cie atakowano i wykorzystywano Twoje emocjonalne podeście do do spółki.
Dlaczego podano rekomendacje teraz bez uwzględnienia wyników z ostatniego kwartału?
Przecież wyniki będziemy znali już w przyszłą środę. A małopolska? Przecież też za kilka dni dowiemy się czy umowa zostanie podpisana.
Rekomendacja jest z 1 marca więc kto miał wyjść już wyszedł - najwyraźniej chcą żeby jeszcze ostatnie osoby wysypały się i zaniżyły kurs przed wynikami i małopolską bo wtedy wszystko się zmieni.
KNF nic tu nie zrobi bo w świetle prawa dokonali oceny na podstawie obecnych wskaźników które bez IV kwartału są kiepskie.