~Mondego

Coś nie ma odpowiedzi, a z tego co czytam sprawozdania to za wzrost przychodów i zysku w zeszłym roku był odpowiedzialny Helios, który teraz się kończy. Jak rozumiem teraz wyniki za Q2 pokażą gdzie jest spółka bez tego projektu (bo podobno w Q1 mają jeszcze jakieś resztki). Ktoś napisze gdzie w jego ocenie od strony technicznej jest potencjalne wsparcie, bo mamy tutaj sporą podaż i nic nie wskazuje żeby w najbliższym czasie pokazał się popyt. Zarząd informuje, że kurs $ i euro wpłynie na wyniki, ale nikt rozsądny nie załaduje się pod ryzyko walutowe (to za mało), potrzeba kontraktów.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.