Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Te kasyno "forex" jak napisałeś to nie każdy kto umie grać wygrywa a ten co nie ma zielonego pojęcia przegrywa, tak samo jak w kasynie
Za dużo filozofii w Twoim podejściu do tematu fx. Sorry Kolego, ale giełda to głównie matematyka, statystyka i w dużej mierze też psychologia. Statystycznie/matematycznie/psychologicznie Bax ma większą szansę (niż TY) żeby wygrać bo ma X dziesiąt(set) razy większe depo niż TY, szybko tnie straty, a dotego nie szuka rachunku gdzie popadnie :/ jak mu 2 czy 3 pozycje zaczną zjadac depo.
Plan swój mam, ale wcale nie oznacza to że nie mogę go trochę skorygować
Pisanie w stylu "topnieje mi depo, co mam teraz robić?" raczej świadczy o czym innym
:)
Dobrze, że jesteś optymistą, ale optymizm to nie wszstko, więc radzę zmienić metodę, skupić się na jednym walorze (parze walutowej lub indexie, absolutnie żadnych surowców), jeszcze pograć na demo i dopiero jak będziesz miał PLAN to wprowadzać to wszystko konsekwentnie w życie.
Co zaś do porad od innych - umiesz liczyć, licz na siebie.
Pozdro