~jero131

Ponumerowany nie sądzę abyś podparł swoje szczekanie jakąś merytoryczną podstawą... bo już wszyscy się przyzwyczailiśmy, że jesteś tutaj ofiarą i błaznem do kwadratu. Co do pytania "kiedy" i analizy finansowej zacytuję ciekawy cyt. Cel analizy w każdych okolicznościach musi być jasno określony – inaczej cały proces zmieni się w jałowe "mielenie" liczb. O ile zarządzanie definiuje się czasami jako "sztukę zadawania ważkich pytań", to proces analizy finansowej powinien znajdować sensowne odpowiedzi na te ważkie pytania – bez względu na to czy rezultaty można ująć w formie liczb. I jak widzisz "Kiedy" używa się w pytaniu prawda - (tak dla naszego przyjaciela- rozumnego inaczej ;)) To tak abyś wbił sobie do tej kapucynki, że analiza finansowa to jak widzisz nie tylko poziomy cen. Ale ...od kogo ja wymagam..

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.