Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
zamiast wprowadzać czytelników w błąd i narażać się na ryzyko odpowiedzialności karnej, może zajrzałbyś jeszcze raz do zakładki w serwisie Bankier.pl z najnowszymi informacjami ze spółki ?
Przytaczam fragment komunikatu zapisanego w serwisie Bankier i opublikowanego przed tym jak zechciałeś w swoich postach zaprezentować treści niezgodne z prawdą:
WDX (dawniej Wandalex) oczekuje, że w tym roku nastąpi niewielki wzrost przychodów w porównaniu do roku 2015. Poprawie mają także ulec zyski. Zarząd spółki będzie rekomendował dywidendę za 2015 r. na poziomie zgodnym z polityką dywidendową - poinformował prezes Marek Skrzeczyński.
Spółka informowała w połowie zeszłego roku, że do 2019 r. chce podwoić przychody przy zachowaniu średniorocznego tempa wzrostu sprzedaży na poziomie ok. 15 proc.