alidrisi2

Nie wiem czemu ale właśnie takiej odwiedzi się spodziewałem. Daj spokój przestań się złościć przecież nie proszę o nie wiadomo co? Spędzasz godziny na tym forum, zaczyna po trzy wątki dziennie w każdym ko kilka postów o ty że będzie dobrze i dla czego będzie dobrze co ci szkodzi podać to jedną sensowną pozycję?
Po co spędzać godziny na wypisywaniu głupot jak można raz a dobrze rzucić wszystkich na kolana?
To na prawdę dla inwestora z twoimi umiejętnościami i wiedzą dosłownie 30 sekund pracy.
To nawet mnie (chociaż nie dorównuję w żadnym calu) zajmuje to minutę. W sumie to ty powinieneś rzucić tą pozycją i wartością z głowy po paru dniach studiowania raportu.
No dobra dam Ci jeszcze jedną szansę. Owocnej pracy w nocy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.