Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2016-02-11 o godz. 20:52 ~białoczerwony napisał(a):
> a dlaczego to nie jest dobry nius? Pamiętasz PNI, które przejał Budimex a o które walczyło MCI, albo mieli nosa albo cynk żeby odpuścić więc trochę więcej obiektywizmu. Czas pokaże czy ktoś ograł czy to Data ograła ich, dziś to można sobie farmazony popisać na forum.
Informacją poufną, której publikacja została opóźniona przez Emitenta był fakt rozpoczęcia negocjacji dotyczących nabycia spółki RRC Poland Sp. z o.o. wraz ze spółkami zależnymi ("Spółka"). W związku z opublikowanymi w dniu dzisiejszym doniesieniami prasowymi informującymi o zawarciu definitywnej umowy nabycia Spółki przez inny podmiot, Zarząd Emitenta uznaje, iż negocjacje zostały zerwane przez sprzedającego. Jednocześnie Zarząd informuje, iż nie otrzymał od sprzedającego żadnej informacji o zakończeniu procesu negocjacyjnego.
Czy nie wynika z tego, że RRC negocjował nie tylko z datą i wybrał la siebie lepsza ofertę od daty?
No i to stwierdzenie w stylu "to nie my zawiniliśmy": Zarząd Emitenta uznaje, iż negocjacje zostały zerwane przez sprzedającego.
Czyli co?
Czy to nie jest przyznanie się, ze nic z tego dealu nie będzie?
Dziwne jest dla mnie to, ze opierają się na doniesieniach prasowych, zamiast wyjaśnić to sobie f2f, no i nie czekając na jakieś info od sprzedającego o zakonczeniu negocjacji.
To wygląda tak, jakby teraz zarząd daty usiłował ratować twarz, ze "to my rezygnujemy z nich", choc w rzeczywistości jest odwrotnie...
Jak więc wg ciebie rynek ma odebrać tego niusa?