Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
trwa rozpaczliwe mielenie walorkiem po 3,31 przez jakiegoś desperata, byle tylko uchronić poziom 3,30...
a ta podbitka 1 akcją na 3,34... - ktoś lubi robić z siebie idiota strzelając wszystkim w kolano, bo takie durakowate zabawy tylko pokazują już nie słabość, ale BRAK POPYTU i zniechęcają do nabywania spółki i trudno się dziwić tak sporej ilosci sesji, gdzie wolumen nie siega nawet 20 K
http://at.biznesradar.pl/1e70428a4f0d8cddc65028a299147ce9.png
http://at.biznesradar.pl/28af96cf5ce15b46ecfcd05a14a9a464.png
powtórzę: obecnie na dacie najważniejszy wciąż jest wolumen, który mówi wiele i bywa ważniejszy od kursu przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych...
Wolumen prawdziwy, a nie sztuczny, wytworzony przerzucaniem akcji z lewa na prawo i z prawa na lewo po tej samej cenie lub na jedno- czy dwugroszowej różnicy
a dzisiejszy wolumen, A TAKZE ŚMIESZNE WOLUMENIKI POSZCZEGÓLNYCH TRANSAKCJI (największa transakcja to ok. 500 szt., czyli przedszkalaka za kieszonkowe!), po tylu godzinach sesji są najlepszym komentarzem