~Marek

Jak pisze miasto, nowy akcjonariusz (spolka zalezna od miasta) "będzie odpowiedzialna za utrzymanie optymalnych cen za usługi komunalne." http://www.ostrow-wielkopolski.um.gov.pl/miasto/aktualnosci/11420-holdikom-zlikwidowany

Struchlalem... Oni chcą wodę za darmo w Ostrowie dostarczac naszym kosztem?! Bo pierwsze efekty juz sa - nie zmienili cen wody i ścieków na kolejny rok: http://wodkan.com.pl/?page_id=619

Jak tak dalej pójdzie to zostaniemy bez zysków i dywidend czy co :( ?! Pozdrawiam akcjonariuszy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.