Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
myśl co piszesz, Kaczyński akurat nie ma tu nic do gadania
![]()
takie agencje powstają po to żeby zarabiał ktoś z większą kasą, a to, że akurat dzieje się to teraz to przy okazji anty pisowska propaganda
wystarczy poczytać wyłaczenia od odpowiedzialności s&p, żeby zobaczyć że to co robią oni (i w ogóle wszystkie agencje) to jakiś GRUBY wałek
:
https://www.standardandpoors.com/en_US/web/guest/regulatory/legal-disclaimers
treść powyższego to przede wszstkim: nie bierzemy odpowiedzialności za nasze opinie, ratingi czy prognozy, które mogły być wystawione na podstawie danych, których nie sprawdzamy, czy błedów programu/kodu, opinie te również nie koniecznie muszą odwzorowywać rzeczywisty stan rzeczy, nie weryfikujemy prawdziwości danych na podstawie których tworzymy opinie, czy prognozy
i na koniec najważniejsze: za nasze opinie, ratingi lub prognozy dostajemy pieniądze ;)
czy to jasneeeee?