Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
http://gpwinfostrefa.pl/espi/pl/reports/view/3,311616
Witam, kontaktowałem się z SII, potrzebujemy kogoś, kto jest aktywnym członkiem (ma opłaconą składkę na poziomie rozszerzonym link)
Wtedy możemy z nimi zacząć poważnie działać.
Generalnie model podejścia do sprawy jest jak w Polcoloricie, z tym że my chcemy zaskarżyć uchwałę o zniesieniu dematerializacji i negocjować wyższą cenę wykupu.
Proszę o podanie namiarów na forum bankiera (mail) jeśli ktoś ma takie możliwości konsultacji w SII obecnie.