~MolinezjaPlot

Dnia 2016-01-12 o godz. 09:41 ~flcn napisał(a):
> Upss. Faktycznie tym razem to była transakcja w grupie BRS. Pomarańczowe biuro nie miało z tym nic wspólnego. Mój błąd nie przewidziałem że Roman będzie jeszcze mieszał akcjami IPX. Jakie spółki kupiły tego oczywiście się nie dowiemy. Jaki jest cel takich operacji ? Wg mnie może być tylko jeden - potrzeby gotówkowe BRS.

CIEKAWE TYLKO PO CO TAKIE ROSZADY - - - KUPUJĄ SPÓŁKI ZALEŻNE, ALE PO CO?
ŻEBY TYM HANDLOWAĆ NA RYNKU? - - - UWALAĆ KURS DALEJ? - - - CZY MOŻE SPRZEDAĆ WYŻEJ...?

JEDEN PIES :)
JA UŚREDNIAM I TYLE....

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.