Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Jesli Prezes Immobile mówi otwarcie o takich zdarzeniach to pewnie sam powiadomi KNF w poniedziałek o tych faktach i swoich watpliwosciach.
Robi się bardzo nieprzyjemnie - jesli to oczywiście jest prawda. O co chodzi z tym wyrzuceniem Immobile z Walnego ? Przecież na Walnym musiał byc Notariusz, który pilnował spraw proceduralnych, tzn. wyrzucili ich słusznie ?. Takie informacje i podejrzenia z pewnością nie będą sprzyjać spółce.
Swoją drogą jesli praconik firmy zdradza tajemnice firmy akcjonariuszom to jest to również bardzo powazna sprawa i trzeba ją zbadac do końca - pewnie tez pozegna się z pracą niezaleznie od swoich pleców.