~M7

To tak na prawdę dopiero podchody i nie sądzę żeby taki gracz FMCG szybko sięgnął po usługi agencji K2 ale promyk nadziei jest. Skoro Coca Cola robi/robiła projekty u Nas może i nas wpuszczą w nisze.

Z wczorajszych newsów martwi mnie zwolnienie Klesyka z PZU. Bronimy się oczywiście jakością, ale nie wiadomo czy obsługujących agencji też nie powymieniają. Wszystko zależny od tego kto go zastąpi.

Miejmy nadzieję, że newsy się zrównoważą.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.