Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
wyniki zaskakują bardzo pozytywnie, przede wszystkim EBIT z wartością na poziomie niemal 1,1 mln pln vs. niecałe 200k rok temu.
Cieszy mnie również fakt, że włodarze zareagowali na nasz głos wołającego na puszczy w kwestii Okta. Wreszcie znamy wartości bezwzględne :). 2,2 mln sprzedaży w 3Q15 i niemal 6 mln od początku roku. Przy zachowaniu tegorocznej dynamiki wzrostu w przyszłym roku, mówimy już o biznesie na poziomie 20 mln w 2016. Zakładam, że jest to działalność łatwo skalowalna, w której wzrostowi sprzedaży nie towarzyszy proporcjonalny wzrost kosztów, a tym samym wraz ze wzrostem wolumenu będzie rosła rentowność. Rentowność może zatem być zdecydowanie wyższa niż w segmencie agencyjnym czy mediowym, a biznes infrastrukturalny już w przyszłym roku ma wszelkie szanse bardzo pozytywnie wpłynąć na wyniki skonsolidowane.
Po kwartałach, latach marazmu, sytuacja wydaje się wreszcie zmierzać w zdecydowanie pożądanym kierunku, a mając niską bazę .......... :)
btw. w żadnym wypadku nie płaczę po kapitałochłonnej Audio.