~mamaq

zapłacą wszyscy
może poza prezesami szwindel wagena - powinni zgnić w pierdlu a skończy się pewnie na odprawie za zwolnienie z pracy
akcjonariusze VW stracą kasę całość lub większość
posiadacze aut zostali z samochodami nie spełniającym norm środowiskowych co z tego wynikinie nie wiem może zmienią normy może dadzą im jakiś podatek a może zezłomują szwindelwageny ????
może też być tak że auta przeprogramują tak żeby spełniały normy - wtedy prędkośc max 120 km/h a przyspieszenie jak w ciągniku
mieszkańcy centrów miast są i prawdopodobnie będą truci spalinami (sam mieszkam w centrum warszawy i szlak mnie trafia na te oszustwo)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.