~komar71

Zarząd EUROCENT Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie (dalej: ?Emitent?) informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 06 listopada 2015 roku Emitent podpisał umowę ramową współpracy z Funduszem Inwestycyjnym (dalej: "Fundusz"), przedmiotem której jest współpraca Emitenta i Funduszu w zakresie regularnego nabywania przez Fundusz portfeli wierzytelności pieniężnych wynikających z tytułu pożyczek zawartych pomiędzy Emitentem a osobami fizycznymi. Umowa została zawarta na czas określony do dnia 31 grudnia 2016 roku.

Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/gieldy/newconnect/wiadomosci/news/podpisanie-istotnej-umowy,2195207,4758?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.