~zaq

Nie pochwalę się, bo moja średnia (jak już kiedyś wspomniałem) wynika z sentymentu do spółki, a nie gry giełdowej i może być źle zrozumiana.
Dobrym momentem wyjścia, są jasne i klarowne (informacyjnie) sytuacje. Tutaj był w momencie zaangażowania BZ WBK (ok.30zł). Inny przykład, spółka z NC 11B. Pod koniec ub. roku ogłosiła ekstra sprzedaż gry. W przeciągu tygodnia skoczyła z 10 do 40zł by do miesiąca osiągnąć ok. 70zł. Od roku buja się w granicach 60-70.
To są momenty do wyjścia. Wierzę, że na ZUK-u jesteśmy przed tym wydarzeniem. Jeśli nie, ... no cóż, nadal będę obserwował spółkę.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.