luqas87

Niespełna 2% wzrosty to kolejna mocna sesja, których seria trwa od połowy października po wybiciu luki cenowej z 2 marca. Aktualnie kupujący rozprawili się z ważnym oporem okolic 88,40 zł, a wybicie poprzedniego maksimum można uznać za sygnał do dalszej kontynuacji wzrostów. Teraz najbliższym celem powinno być osiągnięcie szczytu z początku grudnia ubiegłego roku czyli 95,10 zł. Wydaje się, że jest to wysoce prawdopodobny scenariusz. O trwających wzrostach informujemy regularnie, począwszy od  16 października, dodam także, że spółka wygenerowała sygnał kupna tzw. metodą Fabera podczas ostatniego przeglądu 30 października.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.