~kielbik

oficjalnie potrzebuja jeszcze duzo papiera. A jakbys wczytala sie w umowe to bys wiedziala ze wcale nie musza.
Ile zbiora tyle zbiora, pozniej ewntulanie zrobia tranzakcje pakietowa ze SKOK lub wyrzuca w rynek.
Maja jeszcze pol roku wiec spokojnie. Jakby im zalezalo to by byl wiekszy ruch na papierze co by swiadczylo o wiekszych obrotach nawet robionych przez klony lub osoby co maja infa z pierwszej reki i wykozrystujacy sytuacje skupu by zarobic pare grosza.
a tu jedna wielka kich. Ci co maja nie sprzedaja lub nie moga bo w arkuszu na K a smieciowe ilosci.
Ci co moze chca kupic tez nie chca windowac kursu a pozniej sie pier... ze sprzedaza, bo nie ma komu.
Nikt tego badziewia nie rusza i to jest zastanawiajace bo infa sa CUDO PIEKNE

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.