~lilka

buhahhaha!
1 mln zł obrotu, Parówa w akcjonariacie....
Co jeszcze wymyślisz koleś, żeby sobie ulżyć że nie kupiłeś po 12 gr i teraz musisz skubać po 16 gr?
Twoje inwektywy znaczą dla mnie tyle co zeszłoroczny snieg. Najeżdzaj sobie na mnie ile chcesz, i tak po 12 gr już nie kupisz.
To że ty kompletnie nie odróżniasz parkietu głównego od rynku nieregulowanego, oraz że jestes świecie przekonany że na każdej spółce polskiej giełdy siedzi Parówa nie oznacza, że wszyscy mają tak samo źle pod sufitem jak ty.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.