~Dyzio

ELECTROCERAMICS SA. – ZAAWANSOWANIE PROJEKTU INDUSTRY TECHNOLOGIES S.A.
2 września 2015 r. spółka zależna, Industry Technologies S.A. przedstawiła najważniejsze fakty związane z realizacją projektu pn. „Wprowadzenie na rynek zasadniczo ulepszonych rur elektroizolacyjnych”.
Na początku lipca 2015 r. wykonane zostały fundamenty technologiczne i torowiska wraz z rozprowadzeniem sieci kabli zasilających. W sierpniu 2015 r. nastąpiła dostawa linii do wypalania kluczowej dla całego projektu rozpoczęty został montaż tej linii. Po zakończeniu montażu linii wypalania będzie prowadzony montaż kolejnych linii technologicznych.
Zakup urządzeń został sfinansowany z II transzy zaliczki otrzymanej z Polskiej Agencji Przedsiębiorczości.
Poniżej przedstawiono aktualne zdjęcia z realizacji inwestycji.

http://www.electroceramics.pl/pl/o-nas/aktualnosci/1/electroceramics-sa-zaawansowanie-projektu-industry-technologies-sa

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.