~PPP

A rozliczenie wielkiego przychodu w listopadzie to m sens podatkowy?
Bo
Jeśli rozliczają się kwartalnie, to jest sens jak cholera, bo poprawia płynność, a rozliczenie drugiego kontraktu w I kw 2016. idealnie wpisuje się w termin podatku rocznego
Ale
Jeśli rozliczają podatki w okresach miesięcznych, to wielki przychód w listopadzie, w obliczu problemów z płynnością jest idiotyczną decyzją, która zabije płynność i usprawiedliwi np. kolejne pożyczki, a może nawet coś więcej emisję.

Jak się rozliczają? Kwartalnie czy miesięcznie. Kto wie?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.