Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
czytaj ze zrozumieniem
"Nadzorca ten dokonał uznał, że spółka spełnia warunki do ogłoszenia upadłości likwidacyjnej oraz, że zabezpieczone na kącie sądu środki w kwocie 75 tys. zł są wystarczające na przeprowadzenie upadłości spółki"
gdzie tu że jest upadłość?
Ponadto ciekawy fragment to:
"W odniesieniu do spółki zależnej Uboat Logistic, której dane skonolidowano w niniejszym raporcie należy stwierdzić, że w II kwartale spółka nie prowadziła działalności operacyjnej. Zarząd spółki tej blokuje w chwili obecnej wszystkie nakazy zapłaty licząć na to, że status spółki matki wyjaśni się na tyle szybko, by móc wznowić działalność operacyjną i porozumieć się z wierzycielami Uboat Logistics co do spłaty zobowiązań"