~Kwaśny

Nie obraź się KMI, ale właśnie o takich leszczach jak Wy piszę. Osób, które mają około 100 tys akcji jest kilka i praktycznie wyczerpują cały FF.  Wszystkie one liczą na sprzedaż powyżej 1PLN, ale żeby kurs tam doszedł potrzeba naprawdę dobrych informacji ze spółki, a za nimi świeżych pieniędzy. Na same wyniki nowi gracze już nie dołączą, wszystko to już opisałeś w swoich wcześniejszych postach a samo zbieranie po niższych cenach nie doprowadzi do wzrostu kursu.  Os 3 miesięcy kurs porusza się wewnąrz prostokąta i taki stan rzeczy może trwać jeszcze kilka miesiące, a nawet 2-3 lata.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.