Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Folta przecież mówił "Wyraźne efekty poprawy wyników powinny być widoczne w III kwartale bieżącego roku". Więc czy inne oczekiwania, będą zasadne?
AT w interwale miesięcznym mi to potwierdza wieloma założeniami. Np. ładne wybicie z kilkuletniego boczniaka, średnie, dywergencje. Teraz spore prawdopodobieństwo konsolidacji w okolicach 8 zł (przejście oporu na wsparcie w tym rejonie, odbicie się od połowy marubozu miesięcznej itp). AF w dłuższych interwałach moim zdaniem wygrywa z AT, ale tu zdają się wzajemnie potwierdzać.
Moim zdaniem jest duże prawdopodobieństwo, że najgorsze za nami, lub prawie za nami. Zabrzmi jakbym naganiał, ale możliwe, że właśnie zbliża się idealna pora na zakupy w skali najbliższych kilku-kilkunastu miesięcy.