~Pandora

Dnia 2015-08-27 o godz. 21:01 artolini napisał(a):
> Witaj, jak dla Ciebie mam propozycję zakupu Protektora (po pierwsze z uwagi na osobę prezesa...., po drugie na jego potrzebę sprzedania czegoś co może odkupił by prezes CRM ;-) . Poza tym Herkules, Grodno, Eurocent. Każda z tych firm ma coś innego do zaoferowania a że jesteś kobietą wymagającą lubiącą czasem iść pod prąd o zacięciu hazardzisty to jest szansa, że któraś z tych firm Cię zainteresuje.

Artolini
bardzo Ci dziękuję, kiedyś oglądałam Grodno i żałuje że się nie zdecydowałam, i zostałam przy ORP, znajdę Cię na tamtych forach? jutro obejrzę je dokładniej

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.