~jorki

Poczytajcie jego fb, napisał

"wywalam tego fejsbuka bo to juz przesada zeby porządnemu czlowiekowi cos podrzucac"

Naprawdę jest porządny, łamie regulamin, publikuje kłamliwe komuikaty o jakiś nowych terminach, nie płacił za silnik, super porządnie się zachował. A pracownikom zapłacił, szkoda forsy na parobków.

Dla niego będzie lepiej jak go szybko wywalą bo nie będzie musiał nic robić, tak by miał wiele formalności związanych z zakończeniem giełdy a to są koszta, choćby przedłużenie autoryzowanego doradcy to koszt kilku tysięcy złotych, nie mówiąc o reszcie.
A tak bez kosztów, konsekwencji Gpw go wywali i nie robiąc nic pozbędzie się giełdy.
Prezes bedzie zadowolony, bezkarny a akcjonariusze bezradni.

Nie ma wątpliwości że notowań już nie odblokują.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.