Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Oczywiscię wszystkie libczy podane w procentach są na PLUSIE :)
https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2015-07/0000072626_20150723_122810_0000083324.pdf
a wiec samego ZYSKU NETTO jest : + 2075,97% wiecej niż rok temu a drugi kwartał zawsze maja lepszy no i ten zwrot kaucji w kwocie 0,5 mln zł.
jesli chodzi o sytuacje techniczna no to mamy marazm i tak jak pisałem rano jest to cena gdzie popyta zderzył sie z podażą. Albo jeszcze dzisiaj na zielono końcówka albo jutro.