Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ludzie czy nie mozecie rozmawiac normalnie, poziom z rynsztoka. Jaki powod, z tego co widze i jeden i drugi jest zarobion, kogo to obchodzi ile. Kazdy zarobil wedle swoich mozliwosci.
Co do wezwania to sklaniam sie bardzie ku wersji Inv, ale biore pod uwage gorsze rowiazanie, czyli ogloszenie, ze jakos doszli do 95% i ze robia wykup przymusowy. Mysle, ze 6 zloty zostawia MCI duzo na stole i spokojnie na tym zarabia. Tez chcialbym zostac w spolce, bo wyglada biznes obiecujaco.