Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Na forum cisza a nasz papier powoli wspina sie powolutku w gore. W tle duze transakcje niekoniecznie drobnych inwestorow.
Program skupu Roberta Wijaty przyniosl juz 24 mln wartosci dla akcjonariuszy. Dla mnie to majstersztyk. Zobaczymy czy Kowalscy
cos wymysla by te akcje zagospodarowac.
Do konca roku podjeta musi zostac decyzja o przejeciu DOS z Leby, inaczej przepada wplacona kasa za udzialy w tej spolce (1,3 mln)
Czekamy na wyniki i moze jakies w koncu pozytywne info :)