Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
"...nic pozytywnego sie nie dzieje. Wtopa za wtopą." - napisz w takim razie na podstawie czego te wypociny piszesz, bo na pewno nie na podstawie ostatnich raportów bieżących ze spółki.
"co do zasady premie wypłaca sie za coś rzeczywistego, a nie z góry za wyniki, których jak sam zauważyłeś nie ma." - poczytaj raporty bieżące i wtedy oceniaj. Wyniki będą znacznie lepsze - wystarczy prześledzić podpisane kontrakty (i własnie za to otrzymali te premie), dlatego pisałem pogadamy po wynikach za Q2!.
"Przy 28 płn sprzedałem co jeszcze trzymałem i sie ciesze. Ta firma to dno." - to co tu robisz, skoro sprzedałeś, nie kupiłeś przy 20 i płaczesz? Tak to jest, jak sie kupuje na pałe, nie czytajac raportów i nie sledzac tego co sie u nich dzieje.